Aktualności Projekt 095/2012

Podsumowanie projektu pt. E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym etap II”

W dniu 17 września 2015 r. w Gminnym Domu Kultury w Żelistrzewie odbyła się konferencja końcowa projektu pt. „E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym etap II” . Celem konferencji było podsumowanie efektów i rezultatów osiągniętych i zrealizowanych projekc
Read More

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ PODSUMOWUJĄCĄ REALIZACJĘ PROJEKTU PT. „E-SZANSA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PUCK ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM CYFROWYM-ETAP II”

ZAPROSZENIE  NA KONFERENCJĘ PODSUMOWUJĄCĄ REALIZACJĘ PROJEKTU PT. „E-SZANSA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PUCK ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM CYFROWYM-ETAP II”
Read More

Wyniki konkursu pt. „Z komputerem n@ Ty”

Prace do pobrania : Konkurs z komputerem na@ Ty Aleksander Cirocki Konkurs z komputerem na@ Ty Martyna Dawidowska Konkurs z komputerem na@ Ty Dominika Dawidowska Konkurs z komputerem na@ Ty Patrycja Dampc Konkurs z komputerem na@ Ty Prezentacja Konkurs z komputerem na@ Ty Klaudia Dett
Read More

Zapytanie ofertowe na dostawę cateringu dla 160 osób na konferencję końcową podsumowującą realizację projektów:

Zapytanie ofertowe na dostawę cateringu dla 160 osób na konferencję końcową podsumowującą realizację projektów: a) część I dot. pn. „E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym etap II”, b) część II dot. pn. „Wykluczenie cyfrowe nie jest problemem dla mieszka
Read More

Zakup dla każdego z 75 Uczestnika projektu po 3 komplety tuszy do drukarek atramentowych typu HP 6100 oraz zakup po 3 komplety tonerów do drukarek sieciowych w OKI 531 dn w 15 Szkołach Podstawowych Gminy Puck.

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że Gmina Puck w ramach zaoszczędzonych środków dokonała zakupu dla każdego Uczestnika projektu po 3 komplety tuszy do drukarek atramentowych HP 6100 oraz po 3 komplety tuszy do drukarek sieciowych OKI 531 dn znajdujące się w 15 Szkołach Podstaw
Read More

Nowy dostawca Internetu dla Uczestników projektu pt. „E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym etap II” w okresie od 01-10-2015 r. do 31-12-2017 r.

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w okresie od 01.10.2015 roku do 31.12.2017 r. świadczenie usług dostępu do Internetu dla 75 Beneficjentów Ostatecznych i 45 stanowisk komputerowych w 8 szkołach podstawowych w ramach projektu „E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych
Read More

Ogłoszenie o konkursie na najlepszą prezentację multimedialną

Ogłoszenie o konkursie na najlepszą prezentację multimedialną „Z komputerem n@ Ty” organizowanym przez Gminę Puck Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjów oraz osoby dorosłe z terenu Gminy Puck do wzięcia udziału w konkursie multimedialnym dot. przygotowan
Read More

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2015 mamy przyjemność złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, wielu głębokich i radosnych przeżyć. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej
Read More