Podsumowanie projektu pt. „Wykluczenie cyfrowe nie jest problemem dla mieszkańców Gminy Puck”.

W dniu 17 września 2015 r. w Gminnym Domu Kultury w Żelistrzewie odbyła się konferencja końcowa projektu pt. „Wykluczenie cyfrowe nie jest problemem dla mieszkańców Gminy Puck”. Celem konferencji było podsumowanie efektów i rezultatów osiągniętych i zrealizowanych projekcie pt. „Wyklu
Więcej →

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ PODSUMOWUJĄCĄ REALIZACJĘ PROJEKTU pt. „Wykluczenie cyfrowe nie jest problemem dla mieszkańców Gminy Puck”.

ZAPROSZENIE  NA KONFERENCJĘ PODSUMOWUJĄCĄ REALIZACJĘ PROJEKTU pt. „Wykluczenie cyfrowe nie jest problemem dla mieszkańców Gminy Puck”.
Więcej →

Wyniki konkursu pt. „Cyfryzacj@ bez tajemnic”

Prezentacje : Prezentacja 1 ; Prezentacja 2 ; Prezentacja 3 Program do odtworzenia prezentacji: kliknij tutaj  
Więcej →

Zapytanie ofertowe na dostawę cateringu dla 160 osób na konferencję końcową podsumowującą realizację projektów

Zapytanie ofertowe na dostawę cateringu dla 160 osób na konferencję końcową podsumowującą realizację projektów: a) część I dot. pn. „E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym etap II”, b) część II dot. pn. „Wykluczenie cyfrowe nie jest problemem dla mieszka
Więcej →

Zakup dla każdego z 75 Uczestnika projektu po 1 komplecie tuszy do drukarek atramentowych typu HP 6100 oraz zakup po 1 komplecie tonerów do drukarek sieciowych w OKI 531 dn w 4 Gimnazjach Publicznych Gminy Puck.

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że Gmina Puck w ramach zaoszczędzonych środków dokonała zakupu dla każdego Uczestnika projektu po 1 komplecie tuszy do drukarek atramentowych HP 6100 oraz po 1 komplecie tuszy do drukarek sieciowych OKI 531 dn znajdujące się w 4 Gimnazjach Publ
Więcej →

Nowy dostawca Internetu dla Uczestników projektu pt. „Wykluczenie cyfrowe nie jest problemem dla mieszkańców Gminy Puck” w okresie od 01-10-2015 r. do 31-12-2017 r.

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w okresie od 01.10.2015 roku do 31.12.2017 r. świadczenie usług dostępu do Internetu dla 75 Beneficjentów i 22 stanowisk komputerowych w 2 Gimnazjach Publicznych w ramach projektu „Wykluczenie cyfrowe nie jest problemem dla mieszkańców Gminy
Więcej →

Ogłoszenie o konkursie na najlepszą prezentację multimedialną „Cyfryzacj@ bez tajemnic” organizowanym przez Gminę Puck (zmian terminu)

Ogłoszenie o konkursie na najlepszą prezentację multimedialną„Cyfryzacj@ bez tajemnic”organizowanym przez Gminę PuckSerdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjów oraz osoby dorosłe z terenu Gminy Puckdo wzięcia udziału w konkursie multimedialnym dot. przygotowa
Więcej →

Ogłoszenie o konkursie na najlepszą prezentację multimedialną

Ogłoszenie o konkursie na najlepszą prezentację multimedialną „Cyfryzacj@ bez tajemnic” organizowanym przez Gminę Puck Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjów oraz osoby dorosłe z terenu Gminy Puck do wzięcia udziału w konkursie multimedialnym dot. przygo
Więcej →